De Havengids LOGO

Abonneer je op ons youtube kanaal @dehavengids

Knarweg 2-4-6
3846 AH Harderwijk
Tel.: 0341-423271
Email: havenmeester@wvflevo.nl

 

Harderwijk – Jachthaven De Knar

Halverwege de Randmeren ligt de Hanzestad Harderwijk. Wij heten u van harte welkom in jachthaven de Knar. Jachthaven de Knar is in 2016 officieel geopend en is eigendom van de watersportvereniging Flevo.

Als u vanuit het noorden door het Aquaduct Veluwemeer komt, ziet u aan bakboordzijde onze jachthaven. U houdt bakboord aan en u vaart voor het appartementsgebouw de ‘Vuurtoren’, de jachthaven binnen. U vaart door tot aan de hijskraan (let op het bord op de golfbreker). Daar kunt u afmeren en in het havenkantoor zit onze havenmeester Erry Sardijn die u een ligplaats toewijst.

Supermarkten vindt u op loopafstand maar u kunt ook gratis een fiets lenen. Jachthaven de Knar heeft alle faciliteiten om uw verblijf aangenaam te maken. Stroom, water, elektriciteit en gebruik douches zijn bij de prijs van e 1,90/meter/lengte schip inbegrepen. Bij het havenkantoor en de Kop van de Knar is ook een invalide toilet/douche. Bij het havenkantoor kunt u papier, glaswerk en restafval deponeren in de diverse containers. Het vuilwaterstation is gesitueerd vlakbij de kom. In de sanitaire ruimte bij het havenkantoor is een wasruimte. De wasmachine en droger staan tot uw beschikking. Muntjes kunt u kopen bij de havenmeester.

Tijdens openingstijden van de ‘Kop van de Knar’, ons clubhuis/restaurant, kunt u daar genieten van een hapje en een drankje. Het terras biedt u een fantastisch uitzicht op het Wolderwijd. Niet voor niets wordt dit het mooiste plekje van Harderwijk genoemd. Voor de kinderen is er een speeltuintje met, als het weer het toelaat, een springkussen. In de kom kan uw kind, binnen de ballenlijn zwemmen. In de ‘Kop van de Knar’ kan het digitale ‘speelgoed’ opgeladen worden en overal kan gebruik gemaakt worden van de gratis wifi.

Zeg je Harderwijk, dan zeg je natuurlijk ‘Dolfinarium’. Maar er is nog veel meer. Het Veluws Museum vertelt u alles over het ontstaan en de geschiedenis van het vissersleven. Het Marius van Dokkum Museum en het Palingmuseum zijn zeker de moeite waard om te bezoeken. Mocht u besluiten om een dag langer te blijven, dan graag voor 12.00 uur melden bij de havenmeester. Het havenkantoor is zes dagen per week geopend van 09.00 – 12.30 uur en van 13.30 – 17.30 uur. In het hoogseizoen is de havenmeester ook ’s avonds van 18.30 – 20.30 uur aanwezig en dan ook op de zondag.

You cannot copy content of this page